Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hány év alatt ellenőrzik le...

Hány év alatt ellenőrzik le garantáltan a szócikkeket a magyar Wikipédián a járőrök?

Figyelt kérdés

A minap láttam egy több, mint 2 éve létrehozott szócikket a magyar Wikipédián, amit eddig még nem ellenőrzött le egyetlen egyszer sem járőr a laptörténet szerint. x'D


Kíváncsi vagyok hány év alatt ellenőrzi le járőr garantálan a magyar Wikipédián az újonnan létehozott szócikkeket. Mik a tapasztalataitok? x-)



2019. nov. 9. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen garancia sincsen. Ez nem munkahely, hanem mindenki (majdnem) azt csinál, amit akar.

Ha lehetne téma (kategória) szerint szűrni a cikkeket, akkor hamarább kész lennénk vele.

2019. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Nem a garanciára vagyok kíváncsi, hanem a gyakorlatra. :-)
2019. nov. 13. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag a magyar Wikipédián alig működik a megtekintés, mivel elveszi az időt a cikkírástól.
2019. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3: Meglátszik, hogy alig működik a megtkintés. :D


De a magyar Wikipédián így is eléggé sok szócikk van, kiemelt szócikkekből is 1000+ van már. Hova ez a nagy hév, ami a cikkírást illeti?

2019. dec. 3. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdeklődés, elköteleződés az ismeretterjesztés iránt. Inkább cikket akarunk írni, mint megtekinteni.
2019. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!