Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy-hogy még nem trollkodták...

Hogy-hogy még nem trollkodták szét a Rákosfalvy Zoltánról és a Borkai Petráról szóló Wikipédia-szócikkeket, miközben a Borkai Zsoltról szóló angol és magyar nyelvű Wikipédia-szócikkeket már le kellett védeni a vandalizmusok miatt?

Figyelt kérdés

Látom, hogy Rákosfalvy Zoltánról ( [link] ) és Borkai Petráról ( [link] ) már léteznek magyar nyelven Wikipédia-szócikkek, azonban elnézve a laptörténetüket még egyáltalán nem vadalizálták/trollkodták szét eme két személyről szóló szócikkeket, miközben Borkai Zsolthoz szorosan kötödnek. Borkai Zsoltnak az angol és magyar nyelvű Wikipédia-szócikkét is le kellett már védeni, hogy ne vandalizálják szét az.


Kíváncsiságból érdekelne, hogy a Rákosfalvy Zoltánról és a Borkai Petráról szóló Wikipédia-szócikkeket hogy-hogy még nem trollkodta/vandalizálta senki se...?



2019. okt. 10. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket biztos, hogy most hoztak letre. Gyoron kivul nemigen ismertek oket, semmi ok nem lett volna, hogy wiki-szocikket kapjanak.
2019. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam képernyőképet az angol nyelvű Borkais oldalon, szerintem moderálják.
2019. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!