Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Klánozás számítógépes játékokb...

Klánozás számítógépes játékokban történt már veletek ilyen? (FPS)

Figyelt kérdés
Nem most volt, jó pár éve. Unatkoztam és beléptem egy szerverre. Éjszaka lehetett este 23:00 körül. Bejött pár noob (gyerekek, kezdők). FPS-eztünk, természetesen szarrá vertem őket, mert én pro játékos voltam, nem a legprobb, de volt hogy már bannoltak szerverről mert azt hitték csalok. Klán tag is voltam, de aznap éppen álnéven játszottam. Ez volt egyszer. Aztán eltelt pár év, és játszok éjjel egy ismeretlen srác ellen, 1 vs 1 volt és kb 10:3-nál azt mondta hogy "jó, feladja", nem bír velem. De egyébként hozzá tenném hogy igen csak kellett koncentrálnom, mert épphogy csaj egy hajszállal lőttem le mindig, alig maradt utána pár százalék életerőm. Szóval látszott rajta ő is pro volt. Aztán utána a gyerek megkérdezte hogy milyen más neveken szoktam játszani meg ismerős neki a stílusom? mert akkor is álnéven voltam.. A lényeg hogy kiderült, hogy ez a srác az akkori kölykök egyike volt akiket szarrá vertem évekkel ezelőtt, és azt mondtha hogy ő hősként tekintett rám, és miattam edzett hogy ő is pro legyen.... mik vannak!
2019. nov. 11. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy szánalom, ezt inkább a facebookodra kellett volna kipostolni
2019. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!