Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google tényleg törölni fogja...

Google tényleg törölni fogja bárki fiókját December 10 után?

Figyelt kérdés

YouTube Gmail stb összes szolgáltatását törölni fogja a regisztrációnkat mert illegális tartalmakat tölt fel vagy csak azért is mert nem tölt fel videókat YouTube-ra?


Ez elég hülyeség lenne Google részéről, nagybátyám semmit nem töltött fel csak regisztrált.


Vagy itt az ideje másik email szolgáltatónak nézni?


Érdemes a kommenteket is olvasni!

Cikkek: [link]

[link]


Csak nem tudom ha ezt meglépik e akkor milyen email szolgáltatott és felhőtárhelyet keresek. Szerintetek?


Ha YouTube-ról sok videót törölnek akkor szerintem a Vimeo és a Dallymotion lesz a király, mert akkor szerintem a Herby is törölve lesz mert nem sok pénzt keres a Google-nak.



2019. nov. 17. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsavart értelmezése van a cikkeknek, idézetek részletei kiemelve, átértelmezve és bulvárosítva. Nem hülyék a Google-nél sem, hogy bárki fiókját csak úgy töröljék, ha nem sért irányelvet.


Közben már megmagyarázták érthetőbben, hogy ez miről is szól, úgyhogy a linkelt cikkek és bennük kreált konteó rögtön nem igaz:


"To clarify, there are no new rights in our ToS to terminate an account bc it’s not making money. As before, we may discontinue certain YouTube features or parts of the service, for ex., if they're outdated or have low usage. This does not impact creators/viewers in any new ways."


Tehát az a Google saját szolgáltatásairól szól, aminél fenntartják a jogot hogy megszüntessék azt a youtube funkciót (! - nem a felhasználók fiókjait), ha az már gazdaságilag nem fenntartható, mert senki nem használja. Mint például megszűnt a Picasa vagy Google+ is, mert nem érte meg fenntartani.

2019. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak egyfajta bebiztosítása annak, hogy egy esetleges fióktörlés után ne kelljen évekig pereskedniük. Inkább beleírtak egy ilyen általános marhaságot, amire bármit rá lehet húzni.

Nem hiszem, hogy a linkelt oldalakon felvázolt események bekövetkeznének. Már csak azért sem, mert az óriási ellenreklám lenne a Youtube-nak. A saját maguk sírját ásnák, ha például komplett fiókokat törölnének azért, mert valaki reklámblokkolót használ. Vagy amiért a videóit nem nézik elegen. Így is szorongatott helyzetben van a Youtube, hiába ők még mindig a piacvezetők, azért a streaming/gamer szférában már igen csak másodhegedűsök, a Twitch nagyon kikezdte őket, de a MS is nagyon erőlködik a Mixerrel. És igen, vannak kisebb, de nem rosszabb videotárhelyek, amik egy csapásra felvirágoznának, ha a Google elkezdene szemétkedni. Sőt, ha mondjuk meglépnék azt, hogy valamilyen fentebb vázolt, nevetséges ok miatt nem csak Youtube-, hanem komplett Google-fiókokat törölnének, levelezésekkel, Google-dokumentumokkal együtt, tömegesen vándorolnának el az emberek.


"Vagy itt az ideje másik email szolgáltatónak nézni?"

Mióta az eszemet tudom, mindig van tartalék e-mail címem. A levelezésemet időről időre lementem, és mivel Thunderbirdöt használok, a címlistám is a saját gépemen van. (Természetesen időnként erről is van biztonsági mentés.) Soha nem szabad egy internetes cégre alapozni mindent. Mert bármi történhet. És lehet nevetni, de nekem az elsődleges e-mailem még mindig az Indamailnél van, régebb óta, mint hogy a GMail egyáltalán elindult. De vannak szép számmal alternatívák. Outlook/Hotmail, Yahoo Mail, Zoho Mail, AOL Mail, egyik sem gagyi. Csak az utóbbi években hozzászoktunk, hogy e-mail = GMail.


"Csak nem tudom ha ezt meglépik e akkor milyen email szolgáltatott és felhőtárhelyet keresek. Szerintetek?"

Van jópár.

Zoho Docs és Zoho Mail - felhőtárhely, online Office és e-mail. Android alkalmazás is jár hozzá, bár az offline szerkesztés csak a szövegszerkesztőjénél érhető el.

Microsoft Office Online / Outlook / Hotmail / OneDrive - A Microsoft felhőszolgáltatásai. Van Androidos alkalmazés is hozzá, és a már jól ismert MS Office termékeit érhetjük el (kissé lebutított formában).

Dropbox - ez csak felhőtárhelyet biztosít, de azt profi módon.

Szóval vannak azért alternatívák. ;)


"akkor szerintem a Herby is törölve lesz mert nem sok pénzt keres a Google-nak."

Én nem akarok ezzel újabb vitákat generálni, de az ő törlése szerintem kifejezetten hasznos lenne a társadalomnak...

2019. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez csak "hangulat keltés" semmi más. Mármint amit ebben a két cikkeben lehoztak.

Klasszikus bulvárkodás ahogy az #1 írta.

Ennél több időt nem is szeretnék pazarolni erre a kérdésre meg a cikkekre.

2019. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Még aznap megcáfolták, amiről a cikkek meg a fórumbejegyzések írnak:

[link]

2019. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen eddig is előfordult, főleg a youtube-on. Sok embernek, pl. FreddyD-nek törölték a fiókját bármilyen figyelmeztetés vagy indoklás nélkül. Így működik a diktatúra, jobb, ha megszokod.
2019. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#5: hogy jön ez ide? A 2000-es évek közepéről beszélsz, ahol a Youtube semmi másról nem szólhatott, csak a saját tartalomról. Sehol nem volt még a méltányos felhasználás témája, akkor bárki fiókját törölték ha mások műveit direktben feltette, ahogy most is.
2019. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem dehogyis


Azért arra felhívnám a figyelmet, hogy mindig csak arról esik szó, hogy a gonosz Google, meg a csúnya Youtube megszüntette ennek, meg annak a fiókját.

Arról soha senki sem beszél, hogy ezek az emberek mit tettek azért, hogy ezt a bűntetést kapják.

Ok nélkül nem törölnek semmit.

Ez olyan mint trágárkodni a parlamentben, majd csodálkozni, hogy megbüntetik az idiótát.

Mindig is voltak szabályok, amelyeket be kell tartani. ennyire egyszerű. ha meg vétesz ellen, viseld következményeit!

2019. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Valaki nem használja a google fiókot akkor se törlik?
2019. nov. 17. 18:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor sem törlik.
2019. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!