Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Intertnet lassú, időközben...

Cr7real kérdése:

Intertnet lassú, időközben mindig megszakad miért van ez?

Figyelt kérdés
Vidanet szolgálatóm van, már többször felhívtam őket és mindig azt mondták nem találtak problémát de a netem állandóan belassul , letöltésnél mindig meghiúsul a hálózat, vettem már másik routert ezt se oldotta meg, Qbittorentnél töltés közben néhaközben mindig kiírja "Elakadt" majd folytatódik a töltés. Laptopom is néha megszakad kapcsolat. Valami időtúllépése állandóan meg hogy nem találja szervert. Itt valami baj van, mi a francért van ez?

2019. nov. 17. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel hogy a szolgáltatónál nincs gond, akkor az is lehet, hogy valaki lopja a wifidet.
2019. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehogy, nemrég vettem wifi routert, senki sem tudja a jelszót.
2019. nov. 17. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Életemben nem hallottam erről a szolgáltatóról. Költözz el a faluból ahol laksz olyan helyre ahol szolgáltat a Digi, UPC stb..
2019. nov. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:
100%

#3: Persze. Majd gondolod, hogy egy nyüves Internet miatt fog valaki elköltözni. :D


Amúgy meg sztereotípia, hogy faluhelyen nem lehet jó internet. Én is egy kis faluhelyen lakom a román határ mellett. A Telekom optikát hozott ide pár éve. A villanypóznákon hálózta be vele az utcákat mindenhol. Akár 2000 Mbps -os csomag is rendelhető. És mindenkinek atom stabil a net. Senki sem panaszkodik.

2019. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shaddark ***** válasza:

Szerintem nyüstöld a szolgáltatód folyamatosan amíg meg nem unják és meg nem csinálják.


Ami jó lenne - tedd át a netes bemenő kábelt router és minden más eszköz nélkül a gépedbe.

teszteld így is hogy problémás-e.

Valószínűleg az lesz, de ha a telefonban elmondod hogy direktben is rossz akkor nem tudják a routerre meg minden másra fogni a dolgot. Plusz te is biztos leszel benne hogy a szolgáltatódnál van a hiba.

Ezt

[link]

töltsd le és nézd meg vele hogy valóban jó-e a szolgáltatód netje.

Alternatívaként beállíthatod valamelyik ebben a programban szereplő ingyenes dns szervert magadnak, hátha segít valamennyire. (Pl. a google 8.8.8.8 -at)

2019. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, múltkor is felhívtam szolgálatót azt válaszolták vírusos lehet a gépem de én nem hiszem hogy vírusos, avast-ot és malwarebyte-t vírusirtót használok. Utolsó válaszolónak üzenek hogy sajnos nem értek hozzá ahhoz a programhoz...
2019. nov. 18. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Lehet itt tépni a szátokat parasztok, csak akkor magyarázzátok már el, ha olyan jó internet van faluhelyen, miért a drága és ismeretlen Vidanet nevű szolgáltatót használja a kérdező? Miért nem UPC-t vagy Digit ami sokkal megbizhatobb?
2019. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 P.O.C. ***** válasza:

Nem a lakóhelye tesz valakit paraszttá, hanem a stílusa. És ezzel a stílussal, amit most itt megengedtél magadnak bőven kimerítetted ezt a fogalmat. :D


És mielőtt annyira el lennél szállva eme dicső városi szolgálatoktól, az UPC -ről is rengeteg panaszt hallok itt a gyakori kérdéseken, a Digi lefedettségben meg egy fos. 90% -ban csak panelprolik számára érhető el.

2019. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló, azért nem használok upc-t vagy digit mert ahol lakom nem lehet olyan internetem.
2019. nov. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!