Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baja az internetemn...

Mi lehet a baja az internetemnek ha csak VPN-nel akar működni?

Figyelt kérdés
SIM kártyás internetet használok egy TP Link MR 6400-as routerrel és az a problémám hogy az alkalmazások és a böngészőben található oldalak nagy része nem elérhető. Ilyen alkalmazások például: Discord, League of legends, Steam és gyakorlatilag bármi más ami internetes. Próbáltam már DNS-t állítani sok félét(Google,OpenDNS,CloudFlare) de nem jártam sikerrel. Azt internet szolgáltatóval beszéltem hogy valószínűleg vagy a router vagy maga az eszköz blokkolhatja a hálózatot, mert az internet sebessége teljesen rendben van. De nem tudom, hogy hogyan ellenőrízzem ezeket a beállításokat. Általánosan az összes eszözünkön előfordul a probléma, ezért gondolom valószínűbbnek hogy a router a probléma forrása, mert amikor csináltam egy factory resetet akkor az internet jó volt megint egy-két napig és újra rossz.

2019. nov. 20. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A router beépített dns szervere lehet a ludas. Állítsd át kézzel 8.8.8.8 és 8.8.4.4-re ne a routeren, hanem magán a kliensen.
2019. nov. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem oldotta meg a problémát sajnos.
2019. nov. 24. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!