Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Készítettem magyar feliratot...

Készítettem magyar feliratot színvonalas külföldi stand-up videókhoz, és feltöltöttem a Youtube-ra. Hogyan tudnám elérni, hogy eljusson azokhoz, akiket érdekelhet?

Figyelt kérdés
Linket nem tudok betenni, mert letiltanak a moderátorok. De a kérdést anélkül is meg lehet talán válaszolni.

2019. nov. 27. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Engedélyed van-e a terjesztéshez? Ha a jogtulajdonos megtalálja leszedetheti, ha 3 videót leszednek az egész csatornád törlik.
2019. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyik videónál kiírta a Youtube, hogy az automata keresője megtalálta a jogtulajdonost, és az esetleges reklámbevétel hozzá fog menni (egyébként a hasonló videók nézettségét tekintve kétlem, hogy egyáltalán lesz ilyen). A másikat eleve egy nem hivatalos csatornáról szedtem, és a jogtulajdonos feltehetőleg nem bánja, hogy használják, különben a többit is töröltette volnam, amik évek óra már fent vannak. Maga a stand-upos is már évek óta visszavonult.
2019. nov. 27. 12:07
 3/5 anonim válasza:

Engem máris érdekel, elküldöd a linket?

Megosztom az ismerőseim között is, ha szeretnéd. 😁

2019. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Remélem, nem okoz csalódást. :-) És mindkét nyelven (francia, német) vannak még elég jó előadók, ennek szerettem volna vmi magyar feliratos gyűjtőhelyet. De a jogvédettség valóban kérdés, próbálok olyanokat feliratozni, ahol látom, hogy az eredetit se szedték még le, amit pl. egy rajongó töltött fel.
2019. nov. 27. 12:39
 5/5 Shaddark ***** válasza:
Engem is érdekel :)
2019. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!