Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem képes a Windows 10...

Miért nem képes a Windows 10 wifit kezelni? Miért csak 0, 03 Mbps-re képes vadi új félméteres antennával rendelkező win10-et támogató eszközzel?

Figyelt kérdés

2019. nov. 27. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek pont semmi köze a Win10 hez. 😂
2019. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor? Fél méterre tőlem a laptop tökéletesen veszi a netet. Vagy 2 évnél idősebb hardweren képtelen működni a windows 10?
2019. nov. 27. 13:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Erre nem nagyon lehet mit mondani.

Leírod, hogy valami rossz, mi meg látnokok módjára jósoljunk valamit ?

Az orvosnak is részletesen el szoktad mondani a tüneteket, nem ?

2019. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Vagy 2 évnél idősebb hardweren képtelen működni a windows 10?"


Dehogyis. Az én gépem is elmúlt már 2 éves, a fiamé megvan már 5 éves is, tökéletesen működik rajtuk a windows 10.

2019. nov. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
M4N68T-M v2 alaplap, 2 magos amd, 8 gb DDR3 memória, GTX 1060 3 GB, TENDA U6 Wireless N300 USB-s WiFi Adapter 6 dBi antenna, összes usb portot végig próbáltam már, azok működnek. Win7-en minden tökéletesen ment, felraktam win10-et, update után minden elcsesződött, az 5.1 sem működött csak sztereoban, 0,01, jobb esetben 0,03 mbps net lett ami 5 percenként megszakadt, hiába vettem új erős wifit ugyan úgy szar de legalább már nem szakadt meg 5 percenként a net, újra telepítettem egész gépet, elmúlt 3 hónapban már 2. szorra, update letiltva, úgy ahogy működött 1-3 mbps-el a net most meg megint szar, reggelente fel sem akar csatlakozni, ma is 1 óra szopás után hagytam a francba. Már annak is örülök ha 1 mbps-el tudok tölteni, youtube videók is 144p-ben nézhetőek kb csak. 1 éves laptopon tökéletesen fut és 16 mbps stabilan win 10 mellett, de már 3 hónapja nem frissítve mert nem akarom hogy elszarja ezt is.
2019. nov. 27. 14:44
 6/11 A kérdező kommentje:
És külön vicces hogy ha újraindítod a gépet akkor semmiképp nem csatlakozik a netre, tehát mindenképp le kell állítani és úgy elindítani újra a gépet aztán gépelheted be a jelszót és talán 5-10 perc múlva felcsatlakozik a csodás 1 mbps net.
2019. nov. 27. 14:58
 7/11 Shaddark ***** válasza:

Szerintem valami driver hiba lehet.

próbáld ki egy másik usb wifi adapterrel, feltehetően az nem működik rendesen a w10 alatt.

Vagy az alaplapi valamelyik driver nem jó nálad.


Itt a cégnél (és oothon is) a majd 100 gépből bármelyikbe dugok egy ilyen wifi-s kütyüt mind működik velük szépen, még az özönvíz előttiek is :)


Próbáld ki mobil internettel is, usb-n keresztül.

Ha így is rossz, akkor az alaplapi drivereknél nem jó valami.

Ha így jó akkor a wifi drivere nem okés, vagy maga a wifi antenna nem jó. Bár gondolom azt másik géppel már kipróbáltad...

2019. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egy régebbi wifi vel is ugyan ilyen volt, win7 alatt viszont tökéletesen működött. Új wifinek felvan telepítve a drivere, frissítve is lett, legújabat használja, többször újra is raktam, nem változott semmi.


Alaplapi drive? Azzal mit lehet sinálni, 2 szer lett újra húzva a gép elmúlt pár hónapban, mindíg ugyan ez lett a végeredmény, win7 alatt meg semmi gond. Az lehetséges hogy az alaplap miatt képtelen normálisan kezelni wifit a win10?


Az fura hogy mikor frissen lett telepítve, az új wifivel egy ideig képes volt 16 mbps-re, updateltem, még utána is jó volt egy ideig, letiltottam auto updatet, és lassan átváltot vissza hogy egyre gyengébb lett a net és most már sokszor felcsatlakozni sem hajlandó.

2019. nov. 27. 15:33
 9/11 Shaddark ***** válasza:
Mindegyik usb portban ezt csinálja?
2019. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindbe.
2019. nov. 27. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!