Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha messengeren valaki azelott...

Ha messengeren valaki azelott blokkol mielott eltudnam fogadni az engedelykeresek akkor megtudom nezni ki volt?

Figyelt kérdés
Kaptam ma egy engedelykerest messengeren. De ugy, hogy amugy facen nem lehet bejelolni es irni se lehet, de gondolom messenger bacsi engedi a keretlen uziket. Sajnos regen zaklattak es mar volt egyszer egy ilyen kamu uzenetem. Na most valami noi nevvel rendelkezo szemely irni akart nekem, mert kiirta ezt a messenger az ertesitesi savban. Mikor ramentem, h megnezzem csak annyi volt, hogy: erre az uzenetre nem tudsz valaszolni es a nev helyett is csak az volt, hogy "facebook felhasznalo". Most ez mi es ha megvan a nev akkor megtudom talalni, h vajon kamu vagy igazi profil volt e? De gondolom kamu, ha azelott blockolt mielott valaszolhattam volna, nem?
2019. dec. 15. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyrészt milyen szó az hogy eltudnam? És az engedelykeresek? Mit keresel? Azt hogy megtudom azt értem. Például megtudom a mai árfolyamokat, az időjárást, vagy hogy meddig vemhes egy teve, de ezek mind tárgyas raggal bírnak. A nézni az nem ilyen.
2019. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!