Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Indavideo tartalom blokkolása-...

Indavideo tartalom blokkolása-más is járt már így?

Figyelt kérdés

Régóta nézek rajta filmeket, sorozatokat. Ma is el akartam indítani egy filmet, de ezt az üzenetet kaptam: "Nem indul a videó? Blokkoltuk a tartalmat, mert te is blokkoltad a hirdetéseket. Kapcsold ki az Adblockert, és nézheted a videót!"

Nos, én nem blokkoltam semmit, mert nem tudom, hogyan kell, és nem is találok ilyen kiegészítőt a gépemen. Mi a teendő?


2019. dec. 19. 21:34
 1/2 REY MISTERYO válasza:
A böngésződben valószínűleg van egy olyan bővítmény (Adblocker) ami blokkolja a hirdetéseket az oldalakon. Hogy ezt kikapcsold jobb fent, a keresősáv mellett keress egy piros nyolc szöget egy fehér kézzel a közepén, arra jobb klikk és függeszd fel az oldalon a működését
2019. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vajas Dávid válasza:
de nekem meg nincs adblockerem és úgyan ez a problémám
2022. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!