Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook ismerős tartalom...

Facebook ismerős tartalom blokkolása (normálisan kifejtve alább) hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm konditermet vezet, ahova járok. A problémám azzal van, hogy nem tilthatom le egy az egyben a postjait, mivel sok hasznos infót oszt meg (elsősorban nyitvatartás, szabi, ünnepi nyitvatartás stbstbstb), és a hibájától eltekintve emberileg sincs vele gondom. (szóval pl karácsonyos posztájt szívesen lájkolom - ezen ne múljon a bál - , hogy boldog a család meg öröm szeretet...)


Viszont valami elborult mértékben norbi réka update fan, amire/akikre én teljes mértékben sz@!0k. Szó szerint már élő reklámfelülete szegény ruppótlan rékáéknak.

Gyakorlatilag nem tudok úgy belépni az üzenőfalra, hogy egy scrollintáson belül ne jöjjön az arcomba valami norbi update sh1t és ettől már szivárog a vér lassan a fülemből.


Természetesen amit lehetett kiikszeltem már, de h o g y l e h e t n e a z o k a t a p o s t j a i t i s l e t i l t a n i, a h o l e g y á l t a l á n e z e k a z e m b e r e k m e g v a n n a k e m l í t v e ?


Pl. "Fantasztikus volt a tegnapi alakreform edzés nagyon jól éreztem magam veletek (nametag, megjelölve a bejegyzésben, szóval kékkel) Réka Schobert és Norbi Schobert (neve) /970 új fénykép hozzáadva/"


Majd 20p múlva ugyanez, csak még 500 új kép hozzáadva, merthát az előző 970ből nem jött át a lényeg.


Segítsetek kérlek, nekem kb 50 ismerősöm van facén, mert így döntöttem, de minden második poszt ő. Viszont ha 400 ismerőt vettem volna fel akkor is minden 2post ő lenne.


2015. máj. 7. 13:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!