Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megszűnt a Mailbox? Egy hete...

Megszűnt a Mailbox? Egy hete nem tudok belépni.

Figyelt kérdés

2019. dec. 19. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem beengedett, írj a supportnak, gondolom megint valami gáz van a szerverekkel.
2019. dec. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még van, aki használja ezt a vackot???

Én akkor hagytam ott őket, amikor kb 13 éve karácsony körül 3 hetet késtek a levelek...

2019. dec. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
MA végre be tudtam lépni, de tele van reklámmal.
2019. dec. 21. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Könyörgöm van itt ge-mail szolgáltató! Miért kell a free, inda és a többi szrt használni? Valaki árulja már el nekem! -egy Vtrás, akinek a sok bfsz miatt már szinte minden szolgáltatónál van regisztrációja, csak hogy a gyogyósok megkapják a levelét...
2019. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kell, mert kétlépcsős azonositás miatt fontos. Egy gmail, egy mailbox, vagy inda. Így van kitalálva a gmail.
2019. dec. 28. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Hetente szoktam belépni. Kb 2 hete nem tudok belépni. Mire használtam ezt a " vacak " mailt?

Mikor megszűnt az inda, citrom, nyitottam, hogy az ottaniakat ide tudjam továbbküldeni. Ami nem kell levél, majd törlöm.

Háát meg előztek, mert szerintem megszünt.

Próbáltam másik böngészőt, nem sikerült.

dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap még sikerült belépni, de nem tudom, hogy ma is ment volna. Kétszer kérte a jelszót, ma meg nem működik? Most már csak a gmail.com működik, se citromail, se mailbox nincsen? Az indamail fizetős, de mert nem sokat kértek, az megmaradt.
dec. 15. 22:23
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hsz is én írtam, Nem tudtam belépni most sem.
dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!