Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál megy az indavideós...

Másnál megy az indavideós tartalom firefox alatt és nem csak rinyál, hogy adblock kikapcs, adblock kikapcs?

Figyelt kérdés
2019.12.19. -e óta nem bírom a firefox böngészővel elindítani az indavideós tartalmakat, mivel állandóan azzal rinyál, hogy kapcsoljam ki az adb blockert. Viszont nem hogy nincs bekapcsolva, hanem nincs is ilyen bővítményem, se hasonló telepítve. Edge böngészővel nincs gond, de azt meg használja a t. k. m. Másnál megy firefoxal? Létezik, hogy ezek a gyökér indások betettek egy nyavaját amit nem teszteltek le rendesen?
2019. dec. 20. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Most próbáltam ki, és megy.

Böngésző: Firefox 70.0.1 64 bit, oprendszer: Linux Mint 19.2 64bit.

Privát módban megy?

Vagy ugyanazon a gépen, más felhasználói fiókból?

2019. dec. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom azt nézi, hogy a reklám betöltődött-e, de az nem feltétlenül a te hibád, ha nem jön be, lehet maga a reklám is hibás, én is gyakran találkozok a reklámnak csak a helyével, pedig nem használok adblockert.
2019. dec. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Privát ablakban sem megy. Csak egy felhasználói fiók van a gépen(admin). Kipróbáltam az Operával is,ot is problémázot,még ki nem kapcsoltam a beépített blockolóját. Chrome-ot nem tudom,mert a firefox lenne a lényeg,ugyanis az ember nem szívesen használ másik böngészőt,ha már megszokta és megfelel neki.
2019. dec. 20. 02:20
 4/4 anonim ***** válasza:

trükk:

nyomsz egy F12-őt az indavideon, a kiszemelt vidin

át nyargalsz a Network (Hálózat) fülre

újratöltöd az oldalt

a szűrőlistánál ott van, hogy All, HTML, CSS, JS stb., ott az utolsó kell (Other), rányomsz


akkor lesz egy videó linked, jobb egér gomb -> Copy -> Copy URL


lesz egy ilyened vagy ilyesmid, nem mindig magex2:


[link]


a valami.360.mp4-ben átírod a 360-at 720-ra

2019. dec. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!