Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A upc komolyan ennyire szánalm...

A upc komolyan ennyire szánalmas lett? Milyen szolgáltatót ajánlotok helyette?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta megint nincsen se tv se internet, ugyan ez volt 1 hónapja is, azelőtt meg két héttel és az ügyfélszolgálat mindig azt mondja, hogy "Valami kábelt vagtak át". Ez amolyan divat lett náluk? Minden hónapban medvecukro helyett optikai kábeleket vágnak keresztbe? Optikaira csak tippelni tudok. Szánalmas. A mobilnetem nem korlátlan, mégis azon kell dolgoznom, fájlokat fel-le töltögetnem, amit persze ők nem fognak nekem kifizetni, nekem meg fizetnem kell ezt a kimaradt időt it amikor a szolgáltatásuk NEM működik. Egyszerűen szánalmas.
2019. dec. 30. 07:11
 1/9 belapus ***** válasza:
Ha az AMC Networks csatornái érdekelnek, a Digi felejtős.
2019. dec. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Azt ajànlom, hogy szokj le a sz.rràgàsròl, mert egyik szolgàltatò se fogja neked garantàlni, hogy az èv minden napjàn bàrmikor van net. Szerezz be egy màsodlagos netet. Ès nem, senkit nem izgat, hogy ez plusz pènzbe kerül, aki otthonròl dolgozik, annak ez pont olyan alap költsèg, mint pl az àram. Vagy ne, ès akkor vàllald a kockàzatot, hogy hoppon maradsz...
2019. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy itthonról dolgoznék, és elég fontos pozícióban vagyok ahol nem tehetem meg, hogy ne legyek elérhető, de mint mondtam nem az év minden napjában akarom hogy legyen net, hanem azt, hogy ne minden 3-4 héten menjen el minden szolgáltatás legalább 2 napra, úgy, hogy még egy emailt vagy sms-t sem dobnak hogy *Hé te paraszt, nem lesz net mert olcsók vagyunk!*...
2019. dec. 30. 08:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azért fizetek ennyi pénzt havonta, hogy abból a 30 napból 17-en tudjam használni a netet rendesen, a többin meg "Jajj hát kábelt vágtak és na"....
2019. dec. 30. 08:20
 5/9 Derwer ***** válasza:

A kábel vágás nem a szolgáltató sara. Azt egy építkezés markoló gépe vagy hasonló okozza.


Ha légkábeles a UPC megpróbálhatsz valami földkábeles megoldást.

Vagy méginkább backupnak fizess egy mobilnetet és vegyél failover képes routert (pl asuswrt) és átcsap mobilnetre, amint elmegy a fő kapcsolat.


Tehát pattogni lehet, de rossz helyen és várható eredmény nélkül tetted.

2019. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlen a szolgáltató hibája. Az is sokat számít hogy hol laksz.

Nálam az Upc tökéletesen megy, fel évente 1-2x ha van gond, az is pár óra.

Ellenben a telekomot tudnám szidni reggeltől estig. Más meg dicséri.

2019. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez egy vis major helyzet: a szolgáltató nem tudja 100%-osan biztosítani, hogy ne vágják át az optikai kábelét (vagy hogy egy földrengés/áradás/zombitámadás/szélvihar ne tegye tönkre azt). Ha teszem azt a környéketeken építkezések zajlanak, akkor más szolgáltatónál is előfordulhat ilyesmi.


Ha annyira fontos a folyamatos Internet-ellátottság, akkor fizess elő mobilnetre. Vagy használd a céged irodáját. Vagy bérelj virtuális irodát. Vagy ülj be egy kávézóba és használd a wifijüket. Vagy ha lakik a környékeden egy haverod, akinek van netje, menj át hozzá/ha van optikai rálátása a házadra, lőjétek át Wifin a netet.

Vagy ha már UPC-s vagy, használd ki a UPC Wi-Free-t.

2019. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahol van Digi, ott ostobaság UPC-t kötni, mert még ha a szolgáltatás jó is, akkor is sokkal drágább!
2019. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha az AMC Networks csatornái érdekelnek, a Digi felejtős."


Miért is?

Gyors utánakereséssel az AMC networks ezeket a csatornákat szolgáltatja:

AMC, FilmCafe, FilmMania, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika, Sport1, Sport2, Minimax


Ezek közül egyedül a FilmMania, ami nincs a DIGI-nél.

2019. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!