Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Diginet aktív 50 -es netem...

Diginet aktív 50 -es netem van. Eddig két routrrel is próbálkoztam és nem tudnak kommunikálni a digivel. Usb sticket adtak vele és az rendesen működik de nem tudom megosztani. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Egy szaküzletben azt mondták hogy digire nincs routerük mert többen is visszavitték, mivel nem működtek.

2019. dec. 31. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Beallitottad a routerben a felhasznalonevet es jelszot amit a digitol kaptal?
2019. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy sticket adnak, bedugod az usb-be és megy.
2019. dec. 31. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Na várj. USB-s mobilnetről van szó és azt az sticket dugtad a routerre?

Milyen router? Mert ugye régen voltak olyan routerek, amiknek az USB portjára tudtad dugni a 3G sticket és ha felismerték, akkor meg tudtad osztani így a mobilnetet, de manapság már nem kapni ilyen routert.

A mai routereken az USB port az külső HDD-nek vagy printernek van, amit meg tudsz osztani vele.

2019. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha nem usb-s volt a ruti akkor kivettem a simet éa azt bele.

A gond az, hogy a digi mobilnettel nem tud kommunikálni semmi. Valami új rendszerben van a sugárzás. Hátha valaki tud valami megoldást, azért kérdeztem.

2019. dec. 31. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!