Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A mikrofonom nem működik...

A mikrofonom nem működik rendesen. Van-e másik megvételén kívül más megoldás?

Figyelt kérdés
Egy headsetem van, amin rendesen működött mikrofon (akkor is csak a hátsó csatlakozón), de egyik nap ez a rendes működés megszűnt. Még mindig érzékeli, hogy be van dugva, viszont a hangomat (és bármilyen más hangot) nem vesz fel. Egy ilyen fura zúgást hallok amikor be van dugva, ami eléggé kismértékű de fülsüketítő hangot ad ki nagyobb erősítésen. Ezt játssza le 100 hangerőn és 10 dB-en: [link] Tehát, röviden: A mikrofonom egy zúgó hangot játszik le nekem, érzékelve van hogy be van dugva, de ezen a fura zúgáson más hangot nem vesz fel. Van rá megoldás ami nem egy másik mikrofon megvételét igényli?

2018. nov. 12. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Elsőnek megnézném másik mikrofonnal jó-e, nekem is hasonlót produkált a mikrofonom, de mobilba bedugva (és kigooglizva egy appot ami kezeli) jó volt. Ezért vettem egy USBset most.
2018. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!