Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy függőben...

Miért van az, hogy függőben van a sorozatbarátok meghívó?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm küldött meghívót sorozatbarátra és már tegnap este óta azt írja ki neki az oldal, hogy függőben van az elküldés. Ez pontosan mit jelent?

2020. jan. 1. 16:54
 1/6 Zoltan Karpati válasza:
0%

Minket most nyúltak le 2000Ft-tal ez ügyben, úgyhogy szerintem csak óvatosan.

(FB-ra beírt linkre küldtünk fizetős SMS-t, nem kellett volna...)

A sorozatbarátok nyilván zártkörű és teljesen illegális,

tehát lehet, h óvatossá váltak. Több hasonló (főleg könyv) website-ot megszüntettek az utóbbi időben, a filmekben pedig sokkal több pénz van.

2020. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A sorozatbarátok nyilván zártkörű és teljesen illegális,"


Erre már én is rájöttem, csak az érdekelne de qrvára, hogy hogy lehetne bejutni???? XD

2020. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zoltan Karpati válasza:

Talán ha te is feltöltesz oda filmeket?

Persze még így is kellhet ajánló...

2020. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérni kell meghívót olyantól, aki már tagja az oldalnak, máshogy nem lehet bejutni:)

Kérdező, ha a barátnőd tagja, és küldött meghívót, nála a "függőben lévő" azt jelenti, hogy te még nem regisztráltál az általa elküldött meghívóval az oldalra. Amíg nem regisztrálsz, neki addig azt fogja kiírni. (Kivéve, ha visszavonja a meghívót, akkor visszakapja, és megint el tudja küldeni neked/másnak)

Szóval regisztrálj a Sorozatbarát oldalra (megadtál neki egy email címet, arra elvileg kaptál egy emailt, ami néha a Spam mappában landol, hogy X nevű emberke meghívott az oldalra. Választasz felhasználónevet/jelszót, regisztrálsz, és tudod használni az oldalt, a barátnődnél pedig eltűnik a " függőben lévő meghívó" cucc:)

2020. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy semmilyen e-mailt nem kaptam és nem értem, hogy ez mitől lehet. Jól írta be az e-mail címemet tehát az nem lehet a baj
2020. jan. 4. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a promóciók/spam mappában is.

Ha nincs semmi, akkor vonja vissza a meghívót a barátnőd, és küldje el újra:)

2020. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!