Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent A Http error 403?

Mit jelent A Http error 403?

Figyelt kérdés

"Nincs jogosultsága az oldal megjelenítésére.

HTTP ERROR 403"

Az utobbi idoben nagyon gyakran bejon ez a hibauzenet, veletlenszeruen a neha a gyakran megnyitott oldalaknal,de sok uj oldalnal is.Laptopon is ugyanugy mint okostelefonon.(wifi hotspot altal hasznalom a netet a laptopon is)

Kerdeztem a szolgaltatotol is,hogy mi lehet az oka,mert a net is le van lassulva;20mb\s volt azelott az atlag sebesseg,most meg 2-5mb\s ami nagyon ingadozik amiota ez a problema jelentkezett,hozzavetolegesen tavaj novembertol all fenn ez a problema.

Mi lehet a gond,illetve a megoldas?


2020. jan. 4. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan azt jelenti, ami oda van írva: "nincs jogosultsága az oldal megjelenítésére." :)


Szerveroldali hiba, tehát nem nálad van a gond.

2020. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
A szerverről (távoliról) valamilyen oknál fogva ki van tiltva az IP-d (vagy az IP tartományod). Például USA oldalak, amik nem hajlandók a GDPR-ral küzdeni simán kitiltják az európai IP-ket már szerver szinten, és ilyen hibát adnak.
2020. jan. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Erreenis gondoltam, viszont alkalmankent egy ora elteltevel megoldodik a problema, es ujra elerheto az oldal,.

A masik eset amikor regota napi hasznalatban levol oldalakat nem erek el napokig, pl facebook, netflix, youtube, vagy ma eppen a gyakorikerdesek.hu

2020. jan. 5. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a router vagy valami köztes eszköz szűri az internetet? Szülői felügyeletre gondolok konkrétan, mert esetleg az okozhat ilyen problémákat még. A szolgáltató nem hiszem, hogy random időpontokban állna neki blokkolni a youtube-hoz hasonló nagy forgalmú weboldalakat.
2020. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amint irtam, a sajat telefonomrol osztom meg a netet a laptopnak is, mindket keszuleket kizarolag en hasznalom, es tudtom szerint semmi ilyen beallitas nem történt. A szolgaltatonal erdeklodtem hogy mi lehet a problema de csak a vallukat vonogatjak. A szerzodes ertelmeben 150mb/s letoltes es 20mb/s feltoltesi sebesseg kellene legyen, aminek jelenleg a 10%a sincs meg. Elvileg minimum 50mb/s letoltes kellene legyen minimalisan, gyengebb halozati lefedettseg eseteben, viszont erre se foghato mert az elmult 2 evben jol mukklodott.. Vajon ezert van jogom felbontani velük a szerzodest, ha nem oldodik meg a problema?
2020. jan. 5. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!