Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome-nál hova menti...

Google Chrome-nál hova menti a könyvjelzőket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 13:10
 1/5 anonim válasza:
Nekem is Google Chrome-om van és nekem amíg volt hely az alatt ahova beírod a Webcímet oda de aztán meg abban a sorban ahol ezek vannak ott van egy ilyesmi nyíl: >> na az megnyomtam és ott voltak ha már sok van akk az egered tekerőjévelnézheted. Remélem segítettem. :D
2010. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Őőő...nekem a fájl kellene ahova menti ezeket. :)

De köszi a segítséget azért. :)

2010. júl. 21. 13:28
 3/5 czibles ***** válasza:

nem tök mindegy, hogy hova menti?

exportálod őket és kimenti neked, ahova szeretnéd...

2010. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
őő...ha újrateszem a Windowst akkor nem mindegy!;)
2010. júl. 24. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez a problémám! Ezért utálom a chrome-ot, mert kb nekem 1500 kedvencem van, amit az IE9 elment, a chrome meg nem tudom hogy hová teszi. Tudom ez sem volt válasz, de bírom ezeket a beszólásokat, hogy "nem tök mindegy?" Miért senki sem tudja? Vagy ha igen, akkor miért nem írja le? Érdekes program ez a Chrome és az appdata-ba teszi a fájlait... ennyit tudok róla, ha ez segít, bár én ott nem találtam a könyvjelzőimet - el is szállt mind a húsz fontos, amit oda mentettem :(
2011. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!