Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan mérjem be pontosabban?

Hogyan mérjem be pontosabban?

Figyelt kérdés

Van egy weboldal ahol random emberekkel lehet chatelni és megpróbáltam bemérni az illető pozícióját de nem tudtam pontosan bemérni.

www.ip-tracker.org/

Ide írtam be az IP címet de csak egy környékbeli nagyvárost dobott ki ahol az internet szolgáltató központja lehet szerintem.


whatismyip.com-on megnéztem az IP címemet és bemértem a a saját pozíciómat de 20 km-re mellément a találat.

Próbáljak meg egy másik IP cím bemérős weboldalt vagy ennél nem lehet pontosabban bemérni?



2020. jan. 7. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már ez is nagyon pontosnak számít.
2020. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem leszel képes pontosan bemérni szimplán IP-cím alapján.

Az IP-címet tartalmazó IP-címtartomány az Internet-szolgáltatóé, ő rendel hozzá publikus lokációt - várost/kerületet.


A szolgáltató tudná megmondani, hogy egy adott időintervallumban a kiosztott IP-címet melyik ügyfelének osztotta ki - de ez nem publikus, csak a hatóságoknak köteles kiadni.

2020. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

wireshark programban hogyan lehet kiszűrni az IP címeket?

ha pl. csak a Chrome-on keresztül történő dolgokra vagyok kíváncsi

Mert alapesetben másodpercenként jön 200 új infó mert fut a háttérben a steam, meg sok más internetet használó program és én csak egyet szeretnék kiszűrni.

2020. jan. 7. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Maximum port alapján, ha tudod, hogy a weboldal milyen portot használ a kommunikációhoz - amiből több is lehet (pláne hogy chatről van szó, ott előfordulhat websocket is, egyedi portokon).


Inkább használd a Chrome webfejlesztő eszközét:

[link]

2020. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!