Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Frissítettem a Mozilla Firefox...

Frissítettem a Mozilla Firefox legújabb verziójára. De nem tudom lejátszani a youtube-os videókat. Leszedtem a flash playert (de nem az adobe oldalról, mert onnan nem engedi), telepítettem, de még mindig semmi. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Töröld le a flash playert ezzel:

[link]

Telepítsd újra:

[link]

Ha kiírja, hogy "The following applications need to be closed before the adobe flash player plugin can be installed" akkor lépj ki a programokból amiket ír. (álltalában a böngésző)

2010. júl. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, de nem jött be. A mozilla firefox-on még mindig nem tudom használni a youtube-ot.

Lehet, hogy valami nagyobb gondom van?

2010. júl. 23. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak a te kedvedért letöltöttem a Firefoxot, szóval remélem jó lesz:) :

Eszközök-->Beállítások--->Tartalom--->JavaScript engedélyezése <--pipáld ki. Indítsd újra, és remélhetőleg jó lesz:) Más tippem nincs:)

(A legújabb verzió alatt ugye nem a 4 bétát érted? (Ha igen, akkor töröld le és töltsd le a legutolsó stabil változatot.(3.6.7)))

2010. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

De így sem jó még mindig... :)

Biztos valamit nagyon szarul csinálok, vagy nem tudom. Amikor elindítottam egyik nap a firefox-ot, akkor kínálta fel, hogy töltsem le a onnan legújabb verziót, és ezt is csináltam. Szerintem ebben nem nagyon lehet hibázni, bár én már nem tudom.

A flash playert úgy csináltam, ahogy leírtad, explorer-el működik is egyébként. De én jobban szeretem használni a firefox-ot, ezért kéne valami megoldás.

2010. júl. 23. 18:40
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, megoldottam!

Megvolt még a 3.6-os verzió telepítője, gondoltam fölrakom azt. És így működik! :):)

Ha ezt érti valaki...

Mindenesetre köszönöm a tippeket!

2010. júl. 23. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!