Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmailben fölülre került egy 5...

Gmailben fölülre került egy 5 nappal korábbi levél, amire nem válaszoltam, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

És kiírja narancssárgával, hogy "5 napja érkezett. Válaszol rá?" Illetve ha ráviszem az egeret, azt is kiírja, hogy "Megbökés bezárása", ez esetben az illető valahogy megbökött, hogy szeretné, ha válaszolnék? Vagy ez nem az illetőhöz kötődik, csak a gmail jelzi, hogy nem válaszoltam?


Magyarán gmail.comon van ilyen lehetőség, hogy megbökjük a másikat, hogy válaszoljon?


2020. jan. 14. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, semmi ilyen lehetőség nincs. Ez a jelzés csak egy beépített emlékeztető, hogy a gmail szerint valamire válaszolnod kellene.
2020. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1: Ez csak azért furcsa, és azért gondoltam ezt, mivel ez volt az első, hogy ilyet tapasztaltam, holott már korábban is akadtak levelek, amire végül már nem válaszoltam. Akkor most miért erre küldött ilyet?!
2020. jan. 14. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Most pár hónapja hozták be ezt a funkciót, azért nem találkoztál még vele. A lényeg az, hogy van egy AI, ami eldönti, hogy mennyire fontos egy levél és mennyire indokolt, hogy válaszolj rá. És emlékeztet is ennek megfelelően.

Gondolom most nemrég lett elérhető nálunk is. Ha nem tetszik, a beállításoknál ki tudod kapcsolni.

2020. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, sokat segítettetek!
2020. jan. 14. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!