Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekezés nélkül hatoltam...

Védekezés nélkül hatoltam bele a barátnőmbe, az egész pár másodpercig tartott, nem élveztem bele, korábbi ejakulációm 4-5 nappal ezelőtt lehetett. Lehet terhes ennyitől?

Figyelt kérdés
El sem hiszem ,hogy lehettem ilyen felelőtlen és most nagyon félek,talán még jobban mint ő.Első sorban olyanok válaszára lennék kíváncsi,akik már követtek el hasonló hibát.A ciklusa 9.napján történt a dolog,ami általában 29-30 napos.

2016. aug. 1. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Lehet eselyed ra

Az elovaladek.is.tartalmazhat spermiumot



Tudod eleg csak egy.pici spermacska a terhesseghez

2016. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Mehet az ima.
2016. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Lehet,persze.Viszont azért csekély az esély rá.
2016. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

Mi legelso alkalommal ugyanezt jatszottuk el, par masod percig volt bennem is.

NEM LETTEM TERHES

De biztos ami biztos vegyetek 5000-ert egy esemeny utanit, mi nem vettunk.

2016. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ahhoz mar keso,bennem is nemreg tudatosult hogy milyen felelotlen voltam. Remelem nem lesz semmi,soha tobbe nem teszek ilyet.koszi valaszokat!
2016. aug. 1. 18:51
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Nekem van olyan ismerősöm aki így lett terhes. Mivel nem védekeztél így az esélyt meg adtad.
2016. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
41%
Lehet terhes. Én is igy jártam.. Azóta van egy 8 hónapos kislányunk de nem bántuk meg :)
2016. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem épp megúsztátok a peteérést,ami 29-30 napos ciklus esetén a 14-16.napon esedékes. Ha került be spermium,ami egyáltalán nem biztos,akkor is max.3 napig tud termékenyíteni,vagyis mire a peteérés zajlott,addigra már nem.
2016. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

A peteérés nem a 14-16. napon van, maximum a tankönyvekben. Ezt biztosan mondhatom neked egy hatodik és egy kilencedik napi babával.

Az sem igaz, hogy csak 3 napig él a spermium. A petevezetőbe eljutva akár 5 napig is életképes.

Nincs esélytelen nap, ezért kell védekezni mindig.

2016. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez mind igaz, viszont sokaknál nem is olyan könnyű teherbe esni, hiába mind a ketten egèszségesek. Általában pár hónapig szoktak próbálkozni mire összejön a baba. Nincs sok esélye a terhességnek, valoszinuleg nem volt peteérés és lehet spermium sem jutott a hüvelybe pár másodperc alatt, igaz ez nem fog vigasztalni ha ti pont abba a kevés százalékba tartoztok.
2016. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!