Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megnézni facebook...

Hogyan tudom megnézni facebookon hogy kinek van szülinapja?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Rámész az adatlapján a névjegyre és ott láthatod ha a születésnapját nyilvánosra állította.
2020. jan. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de az érdekelne,hogy régen minden nap meg bírtam nézni,hogy aznap kinek van szülinapja,irtam is nekik. Most pedig nem tudom hol kell,amióta ez változott.
2020. jan. 16. 07:01
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Szia kérdező. Gondolom mobilon szeretnéd ezt tenni. A három vízszintes csík alatt - események- itt a- saját menüpont alatt megtalálod - közelgő születésnapok. Üdv.
2020. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen így volt nagyon sokáig! De azóta frissült már vagy 2 hónapja. És ott csak más események vannak,nincs saját opció.
2020. jan. 16. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az eseményekre nyomsz, megnyílik egy új oldal, ahol fönt olyan van, hogy- Felfedezés, mellette Naptár, és ez mellett Saját. Erre ha rányomsz ott lesznek a közelgő születésnapok. Nálam legalábbis így van.

[link]

2020. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező. Azt hiszem elnézést kell kérnem, mert tényleg nem lehet megtalálni a szülinaposokat most már az én telómon sem :) Ezek szerint a tiéden korábban frissült a faceebok, én most frissítettem és igen! Ezt elintézték alaposan!

Én most a Facebook Lite- re váltottam és ott remekül működik minden. Üdv.

2020. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia! Az android esetében így tudod megnézni. Nyisd meg a Facebook alkalmazást majd a legfelső kereső ikonra kattints. A kereső mezőbe írd be, hogy születésnapok. Ezt követően megjeleníti azokat az ismerőseidet akinek, akiknek születésnapjuk van, volt, lesz.


Video: [link]

2020. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
2021. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!