Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Titeket is idegesít az új...

Titeket is idegesít az új VR-os srác?

Figyelt kérdés
Tökre szeretem a VR-os srácokat. (Janit meg Pistit) Visont egyre többet csalódok a VR-os srácokban sajnos. És most bevették a Balázst és eléggé romlik a megszokott minőségi színvonal. Bár már nincs YT tartalom.... pedig jók voltak.

#Pisti #twitch thevr
2020. jan. 16. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
nem
2020. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom mire utalsz színvonalnál. Több a VR-tartalom mostanában, azok pedig rettentő gagyi játékok a virtuális valóság kontrollálhatósági korlátai miatt (egy behatárolt térben lehet csak mozogni, lépésenként pozicionálva magad). Ennek nem sok köze van ahhoz, hogy hárman vannak vagy csak ketten.
2020. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Happy Hour-ben most beugrós és ritka nagy idegesítő.
2020. jan. 16. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Idegesít. És most akkor mi van ? Jobb lesz az estéd, hogy ezt most már tudod ?
2020. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Igazad van, sz.pjanak ők a nyakukba ömlött melóval, legalább kevesebb jut a nézőkre! Balázs ráadásul a háttérben dolgozik, nem tudom mi olyan zavaró számodra.
2020. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Miért, mi a baj? Az új kollégájuk legalább szerény és normális. Vagy jobb azt hallgatni, akinek lassan már mindennel és mindenkivel baja van?
2020. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
#5: Baromira nem a háttérben dolgozik, pont az a baj... Én se értem, hogy miért kell betolni a HH-ba, mikor Jani is jelen van jól hallhatóan az adások alatt. Biztos aranyos az új srác, meg minden, de unalmas és megalszik a tej a szájában. Nem ad hozzá sokat a műsorhoz.
2020. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

#7: A TheVR fő profilja a gameplay. A HH csak arra való, hogy kitöltsék a reggeli üres időpontokat, hogy legyen valami stream olyankor is, ami mégsem főműsor. Ennek a brand építéshez és a közönség megtartásához van köze. - A TV csatornáknál sem azok a kedveltek, amik esténként elkezdenek sugározni, leadnak néhány filmet, majd elmennek offline egész napra.


Tehát továbbra is, Balázs háttérmunkásként dolgozik. Most ne azt nézzük, hogy beültették a HH-ba helypótlónak vagy hogy egy-két videóban felbukkan a képe, az nem teszi hirtelen főszereplővé, hogy így mondjam. A munkája nagy részét nem a kamera előtt tölti, tehát ez, hogy "nem a háttérben dolgozik, pont az a baj" k.ra nem állja meg a helyét.

2020. szept. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!