Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezhet ilyen?

Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Pár napja (pont amióta minden elkezdett tele lenni azzal, hogy megszűnik a win7 támogatása) a gépem elkezdett szórakozni. Pontosabban kizárólag a gmail nem nyílik meg. A gép amúgy teljesen jó, gyors, mindent megnyit, a használt programjaim jól futnak, az összes többi google-alkalmazás is fut minden probléma nélkül. Csak a levelezés nem. Tud valaki segíteni, hogy mitől lehet ez hogyan lehetne megoldani? Éppen munkakeresésben vagyok, így eléggé nehezített pályán mozgok.

2020. jan. 17. 00:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a telefonon és win10 alatt futó laptopon nem volt gond, csak a win7-es asztali pc-vel.
2020. jan. 17. 00:21
 2/4 anonim válasza:
83%

A windows terméktámogatás megszűnése azt jelenti, hogy az operációs rendszer a jövőben nem fog új általános / biztonsági frissítéseket kapni, illetve az új szoftvereknél, hardvereknél jelentkezhetnek majd kompatibilitási problémák.


Ezt csak azért írtam le, mert jan. 14-én szűnt meg a támogatás, ezalatt a pár nap alatt ebből még semmit nem lehet érzékelni. Szerintem csak véletlen egybeesés, hogy a problémád is akkor jelentkezett.


Gondolom nem levelezőprogramot, használsz, hanem böngészőből nyitod meg, szóval azt tudnám javasolni, hogy ha idő közben nem javul meg, akkor próbáld megnyitni egy másik böngészőből is szerintem gond nélkül fog működni.

2020. jan. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Ürítsd ki a böngésző cache-t, valszleg megoldja.
2020. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2, #3: Mindez megtörtént, de semmi változás nincs továbbra sem.

Ezt a szöveget dobja ki:

"Sajnáljuk, Gmail-fiókja átmenetileg nem érhető el. Elnézést kérünk a kellemetlenségért, és azt javasoljuk, néhány perc múlva próbálkozzon újra. Az egyes szolgáltatások aktuális állapotát a G Suite Status Dashboard oldalon tekintheti meg.


Ha a probléma nem szűnik meg, keresse fel a Gmail Súgót »


Újrapróbálkozás Kijelentkezés


A részletes technikai információ elrejtése

Számkód: 4"


Ilyennel még nem találkztam. Nem vagyok informatikai zseni, de teljesen analfabéta sem. Eddig szinte mindent meg tudtam oldani valahogy, de ezzel most napok óta nem boldogulok. Az a legrosszabb, hogy nem értem, mi a baj.

2020. jan. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!