Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 10-et rakták a gépemre...

Windows 10-et rakták a gépemre új vinyóval. Hogyan tudom a régi (xp) firefox jelszavakat megnézni, átmásolni? Béna vagyok a számtechez, kérném érthetően leirni. Thx

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 17:49
 1/9 A kérdező kommentje:
a szaki elmentette a régi firefox adataim. De ebből hogy lesz jelszó megtekintés?
2020. jan. 17. 18:00
 2/9 fukapapa27 ***** válasza:

A Firefox ide menti el a jelszavakat:

C:\Users\<user_name>\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\<random name>.default\

ide bemásolod amit a szerelő kimentett abba a "default"-ba és akkor ki kellene mutatnia! :)

2020. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
C: nél nincs user . Felhasználók-perflogs-progrma files-total commander-windows. Ezek vannak a C be.
2020. jan. 17. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
De van users, csak rejtett. Abba a sávba, ahol mutatja az aktuális mappát, beírod hogy c:\users, és ugyanígy majd az AppData esetén is. De ha azt írod be oda, hogy %appdata% akkor még jobban jársz.
2020. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
°megtaláltam a profilom. hogyan másoljam át a régi adatokat ide?
2020. jan. 17. 18:44
 6/9 fukapapa27 ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy milyen stílusban és mit mentett le neked a mestered, mert ha azt a "default"-ot mentette el akkor egyszerűen rámásolod amit lementett az újra és kész! Jó lenne ha tennél fel róla képet vagy leírnád, hogy mit mentett le neked! :)
2020. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát ez nekem kínai sajnos. van itt annyi fájl hogy csak na :-)
2020. jan. 17. 19:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a profiles mappát megnyitod, ott van egy mappa

>>>valaminév.default-sereg szám<<<

Rejtett mappa, de azt bekapcsoltad már.

2020. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
key4.db és a logins... amit a firefox ír ezt nem találom a régi firefox fájlok között. ezek tárolják elvileg a jelszavakat.
2020. jan. 17. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!