Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a számítógépem, a...

Elromlott a számítógépem, a Windows (XP) képernyőnél megállt, nem jelentkezik be. Azóta van másik vinyóm. A kérdés:hogyan lehet kinyerni a régi vinyóról, a Chrome böngészőben tárolt jelszavakat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
letöltesz egy live linuxot pendrivera elindítod megnyitod a chrome mappáját az appdata\local-ban és ott átrakod
2014. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha berakom a régi vinyót másodiknak, akkor felismeri a gép,rá tudok menni a meghajtóra.Akkor is kell a live linux?
2014. júl. 20. 13:32
 3/6 anonim válasza:
Ha nem volt jelszóval védve a felhasználói fiókod, akkor semmi nem kell, azon az elérési útvonalon ott lesznek a cuccok, amit írt. Ha volt jelszó, akkor azt most így hirtelen nem tudom hogy lehet.
2014. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt jelszóval védve.De ilyen mappákat se találok
2014. júl. 20. 14:32
 5/6 anonim válasza:
Ezek rejtett mappák, Google segítségével jelenítsd meg a rejtett mappákat, és akkor látni fogod.
2014. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha:)Részletesen leírná valaki? Mit kell keresni? milyen kiterjesztést? Odáig jutottam hogy: Windows keresőben beírtam: chrome (fájlok és mappák)amiből elég sok van.
2014. júl. 27. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!