Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetes pénzkeresés? De...

Internetes pénzkeresés? De hogyan?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon gyakori kérdés... Pont ezért is NEM a Google első találati oldalára vagyok kíváncsi. Inkább tapasztalatokat várok. Nektek mi jött össze? Igazából engem azok érdekelnének, amikhez nem kell befektetni alapból valamennyi pénzt. Ja és legyetek szívesek ne arról írjatok, hogy milyen egészségtelen, és csúnya dolog az internetes biznisz :)
2010. júl. 22. 01:40
 1/6 anonim válasza:

ez engem is érdekelne!

17/L

2010. júl. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meg engem is:)
2010. júl. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez bejott. Van sokfele melo, ha esetleg webdesignba otthol vagy, esetleg programozol is jol lehet keresni, ha nem akkor is lehet csak akkor kell szerencse is. Nem kell befizetni semmit.

2010. júl. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az elmúlt időszakban nagyjából 20-25ezer Ft havi bevételem van netből (eddig legalább is).


Nos ha valaki nem elad pl egy webáruházon keresztül vagy nem szolgáltatás lebonyolításához használja a netet, akkor egyetlen út marad:

Kell csinálni egy bármely legális weblapot aminek látogatottsága napi több ezer vagy inkább tízezer user.


Gyakorlatilag így működnek a kereskedelmi TV-k, rádiók, újságok is.


Egyszerű a képlet, csak nehéz megcsinálni. :)

2010. júl. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Helló! (02:09)

A napi 10000 látogatót komolyan mondtad?? :O :D

2010. júl. 23. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!