Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetes pénzkeresés, ti...

Internetes pénzkeresés, ti belemernétek vágni a következőbe?

Figyelt kérdés

Rengeteg hülyeség van amivel pénzt lehet keresni, de vagy nem fizetnek ki, vagy órákat kattintgatsz a gép előtt és alig kapsz valamit, tehát egyáltalán nem éri meg.


Jelenleg amire én gondoltam, azaz internetes szerencsejáték. Ebbe tervezem hogy belevágnék szeptembertől.

A rulettet szerintem mindenki ismeri, és van egy módszer ami a kaszinókban tiltott, hiszen ez a biztos nyeréshez vezet, és ha hosszú távon ezt csinálod, úgy kirúgnak a helyről mint a szart. Ha interneten játszik az ember más a helyzet, persze vigyázni kell, nem nyerhetsz nagy összegeket, mert elkaphatnak, és zárolják a számlád.


A lényege ennek hogy folyamatosan duplázol amíg nem nyersz:


1. forgatás - €1 PIROSSAL kezd, a golyó FEKETÉN landol, ezért elveszít €1-t.

2. forgatás - Megduplázza €2-ra a PIROST, a golyó FEKETÉN landol, ezért elveszít €2-t, összesen tehát €3-t vesztett.

3. forgatás - €4-ra dupláz PIROSON, a golyó FEKETÉN landol, ezért elveszít €4-t, összesen tehát €7-t vesztett.

4. forgatás - €8-ra dupláz PIROSON, a golyó PIROSON landol, ezért €8-t nyer.


€1 előnyre tett szert!


Ahhoz hogy négyszer ugyan az a szín jöjjön ki az esélye 1:16hoz, már ez is elég magas. Persze néha az is előfordul, hogy 7x ugyan az a szín jön ki, tehát kell hogy legyen elég pénzed, hogy sokáig tudd tartani a duplázást. (ez már teszteltem játékpénzzel)De a végén mindenképp nyersz egy €-t


A menet interneten nagyon gyors, tehát egy perc alatt biztos, hogy több euróra is szert tehetsz.


Egy valamire kell figyelni, hogy mással is kell játszani, amivel vesztesz is, és egy nap nem nyersz túlságosan magas összeget mert az már gyanús lehet. Ezért érdemes egyszerre több netes kaszinóval is játszani, és közben más játékokkal bukni, akkor valószínűleg hosszú távon is kiválóan lehet csinálni.


Én eddig csak olvastam erről, de lehet most belevágok, legrosszabb esetben maximum zárolják a számlám.

Szerintetek badarság megpróbálni?


2011. aug. 24. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Égbekiáltó baromság, de azért hajrá, hátha te leszel az első, aki ezzel gazdagodik meg.
2011. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy ötlet nyertél 1 eurot 4 forgatás alatt. inkább azt számold ki hogy igy mennyi idö alatt gazdagodsz meg. mert ha sokat duplázol a szerencse meg fordul és elbuksz mindent akkor mi van? ennél még az is jobban megéri ha ki állsz k.rvának.
2011. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan hogy internetes munka.

mit kell csinálni?

emailt küldeni (hülyének is megéri)

2000ft kell befizetni (megkérdezed miért? Válasz: emailt cimet kell csinálni)

aztán a végén kapsz egy freemailes címet (ami vicc)


vagy mondok mást


ismerösöm talált otthon végezhetö munkát

150ezer a fizetés

mit kell csinálni?

Cigarettát tölteni

Na ha ezzel keres valaki 150 ezret akkor szerintem minden ember ezt csinálná nem?! Nevetségesek ezek a hirdetések

2011. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt nyugodtan kitudod próbálni egy ingyenes játékkal nem kell egyből pénzel tesztelni! Én is olvastam de nekem nincs sok türelmem az ilyenhez és csak veszítenék vele mert a végén az egyik színre ráraknám az egész pénzem:)
2011. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!