Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wi-fi router, mely legújabb...

Wi-fi router, mely legújabb szabványt tudja, jó hatósugárral, USB porttal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Keresnék egy olyan Wi-fi router-t, mely megbízható márka, jó a hatósugara (tudom-tudom: egységesítve van a sugárzási teljesítmény, mégis egyes routerek Wi-fi hatótávja sokkal jobb mint más routereké). Tudom, ez "függ a tereptárgyaktól, a falaktól stb" de hátha valakinek van jó tapasztalata.

Szeretném, ha lenne rajta USB port, lehetne rádugni merevlemezt, megosztani fájlokat, elbírná a 2,5 HDD-t, valamint ha DDWRT is telepíthető lenne rá az nagyon jó lenne.

1200AC, 1200AD, 1200AX, ezekre a szabvány-megjelölésekre érdemes koncentrálni vásárláskor, hogy a jövőben is jó, kidőtálló legyen?



2020. jan. 20. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem tudom mi a jó, de esetleg itt is érdemes megnézni:

[link]

Ha kiválasztod a brand-et akkor látod a speciális képességeket.

Vagy beírod pl: árukeresőn router usb3 .. és azokat ellenőrzöd itt.

2020. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!