Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem kapcsolódik a gépem a...

Nem kapcsolódik a gépem a wifire probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy otthon van egy routerünk, de se a telefonom se a laptopom nem tud rácsatlakozni. A jelszót jól írom be és másik hálózatra gond nélkül csatlakozik mind a két eszköz. Párom gépe és telefonja rá tudott csatlakozni ezért nem is értjük mi lehet a gond :/ Illesztőprogramokat frissítettem, újraindítottam a gépet de nem történt változás.

2020. jan. 15. 12:13
 1/6 Shaddark ***** válasza:
Első körben töröld a meglévő már felvett kapcsolatok közül a telefonon és a laptopon is.
2020. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A routert is újraindítottad?
2020. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Töröltem de úgy se jó, és újra is lett indítva többször is a router :(
2020. jan. 15. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy új routert, és ha úgysem fog menni, akkor menj el szerelőhöz
2020. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy is másik kéne hogy páromé gond nélkül csatlakozik hozzá és tud is vele netezni rendesen?
2020. jan. 28. 12:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lett meg végül a probléma :/ Reseteltük a routert és úgy már beengedett, nem értjük mi volt elállítva rajta.
2020. márc. 2. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!