Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott pár funkciót a...

Letiltott pár funkciót a facebook számomra. Van értelme fellebezést írni?

Figyelt kérdés

Össz-vissz pár csoportba posztoltam az oldalam legújabb kiírását... Pár hónapja nem bánta, ha kiraktam vagy 20 csoportba is akár, most 4-8 között megállt a tudomány... és letiltott a csoportokba való csatlakozásról, posztolásról...stb-ről április 16-ig.


Na most úgy gondolom, hogy ez elég förtelmes lépés a facebook részéről. Vajon elérhetek valamit azzal, ha írok egy fellebezést?


Már csak az lenne a hab a tortán, ha megint függesztené a fiókom ok nélkül, mint tavaly nyáron...


2020. jan. 20. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Facebook leszarja.
2020. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos minden csoportban kitoro orommel fogadtak az oldalad tobbszor ismetelt kiirasat, es meg veletlenul sem jelentette senki hogy spammelsz. Aaaa, dehogy tortent ilyen, az emberek altalaban szeretik, amikor az altaluk kovetett csoportban egy idiota folyton a sajat nyomorult oldalat hirdeti. Meg nyilvan tavaly nyaron is pont ok nelkul fuggesztettek fel, mindennapos az ilyesmi... vagy varj csak, az miert lehet hogy 10+ ev alatt engem sose tiltottak le?
2020. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan csoportokba kuldtem, ahova pont illik. :) Nem gondolnam, hogy barki is jelentette volna, automatizalt az a szarja.
2020. jan. 20. 23:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg tavaly nyaron sok fiokot fuggesztett ok nelkul.
2020. jan. 20. 23:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Hiába van a csoportban engedélyezett... Ha

a facebook szabályzatban ütközik, akkor azt leblokkolják...

2020. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem teljesen korrekt lépés volt a Fb részéről. Gondolom te sem örülnél, ha az oldaladra mások azért posztolnának, hogy elvigyék a rajongóidat.
2020. jan. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Wait a sec... Semmi szó nincs arról, hogy rajongókat vinnék el bárhonnan is. Játékszerver hirdető csoportokba hirdettem a játékszerverem.
2020. jan. 21. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!