Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma kezdtem egy blogot írni....

Ma kezdtem egy blogot írni. Szerintetek van-e értelme folytatni? És min kellene változtatni? Lenne még miről írnom, és szeretnék is írni, de ha rajtam kívül senki nem olvassa, akkor nem sok értelme lenne :S :D

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 30. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha befejeztél egy mondatot, a pont után tégy egy szóközt, mivel így összefolynak a mondatok..

Tini lányoknak biztos tetszeni fog.

2013. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot :) Javítani fogom,és ezentúl így fogom írni :3
2013. márc. 30. 16:59
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

A jelenlegi életem,kész katasztrófa. - NEM kell a vessző

16 évesen több mindent éltem át,mint akár ki. - helyesen: Tizenhat évesen több mindent éltem át, mint akárki más. (bár így se a legjobb)

Azt hiszem minden itt kezdődött el. - az "el" nem kell

Még fel sem tudtuk emészteni apám halálát,de már új házban voltunk. - ez kész hülye mondat. hogy jön ide a ház?

ott hagytunk, helyesen: otthagytunk

Megfenyegettek volt,hogy leköptek az utcán. - ez annyit ér, mintha azt mondanák: bla,bla,bla

Ha,az anyagi helyzetünk engedi. - nem kell a vessző

Vele rengeteget beszélgettünk, - beszélgettem, mert ha úgy mondod, hogy beszélgettünk, akkor olyan, mintha más is beszélgetett volna...

a vessző és írásjelek után tegyél szóközt (Space)


de a végén a kép jó, csak kár, hogy meleg a srác.

Nagy kérdés: Milyen? Ez az egy bejegyzés túl kevés, ha már lenne fent min. három, az többet mondana. Ennyiből keveset lehet leszűrni.


S ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy egy nyálas szerelmi történetről fog szóln/szól.

Nem olvasnám tovább.


Másik: Elsősorban magadnak írd, ne másnak!

;)

2013. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vok: még annyit, hogy a számokat FELTÉTLENÜL írd betűkkel, mert az úgy jobban néz ki, és a kezed se fog megfájdulni ennyitől!
2013. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Megdobbentem, hogy mirol szol.:D Nem gondoltam, hogy egy meleg sracrol fog szolni. Vannak helyesirasi hibaid, am a gyakorlassal mind kevesebb es kevesebb lesz.

Sok sikert a tortenethez. A kovetkezo reszt biztos el fogom olvasni. :D

15\L

2013. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amint több időm lesz,javítani fogom a hibákat. És NEM szerelmi történet lesz,hanem az egész eddigi életem. Van mit írnom,és nem vagyok költő,sem író.Csak egy meleg srác,aki elkezdett írni egy blogot.
2013. márc. 30. 17:53
 7/15 anonim ***** válasza:

az vagyok, aki olyan sokat írt

szóval, ez a TE ÉLETED?!

2013. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ma annyira csak a Facebook létezik, hogy az ilyen oldalak halálra vannak ítélve. Nagyon sok blog van, ami halott, mert beleunt a szerkesztője. A Facebook-on is csak az életképes, ami 10 másodperc alatt felfogható, ugyanis ha ennél több időt kell rászánni, akkor nem érdekli az embereket. Akkora mennyiségű információt zúdítanak a nyakunkba a "megosztó gépezetek", hogy képtelenség belőle a hasznos dolgokat kiemelni, ezért sokan inkább nem foglalkoznak semmivel. A Facebook-ot én csak egy "input" csatornának nevezem, hiszen az emberek csak beledobálnak, miközben senkit nem érdekel a másik megosztása. Ha jobban végiggondoljuk, akkor a Facebook is blog elven működik, csak az ismerőseid értéktelen butaságait ömlesztve töményen kapod, hiszen ledöntötte a butaság előtt álló korlátokat azzal, hogy bárki tudás nélkül is publikálhat. Én utálom a Facebook-ot, mert szétbombázta a hasznos információk áramlását, ugyanis az emberek nem vesződnek a kiválogatással, így ezek elvesznek. Sajnálom, hogy kivégzi a blogokat, mert ott a butaságoktól elszeparáltan kaphattuk meg a hasznos információkat. A Facebook-on ömlesztve van a hasznos információ és a butaság.
2013. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
19:10-es,ez mind szép,és jó,hogy leírtad,de minek? :) A kérdésem nem a Facebook-ról szól ;) De igazad van..
2013. márc. 30. 20:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért írtam le, mert nagyon összefügg a kettő. Ha csak annyit írok, hogy halálra van ítélve, akkor rossz májú ember leszek, így megmagyaráztam, miért nem érdemes ilyenre időt pazarolni. Én már a facebook-kal sem foglalkozom amióta ráébredtem, hogy senkit nem érdekel semmi, de mindenki ész nélkül osztogat minden butaságot és hiszi, hogy bárkit is érdekel. Sajnos, a facebook miatt immunisak lettek az emberek a hasznos információkra is.
2013. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!