Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Insta Miért törli a hozzaszola...

Insta Miért törli a hozzaszolasomat?

Figyelt kérdés

Instan felfedeztem egy pasit,aki most nagy insta sztár lett,de mi már 2016-ban tinderen beszéltünk.. azóta nem találtam mert csak a keresztnevét tudtam.

Most az egyik képe alá írtam kérdést hogy beszél magyarul,szeretne-e jönni Budapestre?

Írtam a másik 1000 kommentet kapott kép alá,de mindegyik kerdesemet nagyjából 10 perc múlva már nem láttam..

Most akkor ő törölte vagy mi lehet?


2020. jan. 24. 00:03
 1/1 anonim válasza:

Szerintem privát üzenetben kérdezd meg, hogy beszél-e magyarul, és ő törölte-e a hozzászólásaidat. Ha nem beszél magyarul, akkor valószínűleg ő törölte, én is törölnék minden idegen nyelvű hozzászólást, főleg akkor, ha nem beszélem azt a nyelvet, pedig csak egyszerű magánszemély vagyok.


Annak idején milyen nyelven beszéltetek a Tinderen, és miért nem derült ki akkor, hogy tud-e magyarul?


Amúgy gratulálok, hogy keresztnév alapján megtaláltad.

2020. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!