Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon nem látható minden...

Facebookon nem látható minden hozzászólás, miért?

Figyelt kérdés

Mostanában többször látom, hogy adott cég bejegyzéséhez már többen hozzászóltak, mégsem látszik mindegyik hozzászólás. MIért? Valahol be lehet állítani, hogy ne lássa bárki?

És ha igen, attól még a bejegyzést tevő fogja látni? HOL ÁLLÍTHATÓ BE?

És ha ez tegyük fel egy nyereményjáték, ahol kommentben kell válaszolni... Akkor az is érvényes úgy vajon?



2020. jan. 25. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Látható mindenki hozzászólása, csak a láthatósági beállítás a "Legérdekesebbek" körre van szűkítve. Ezt kell átállítani. Közvetlen ott tudod beállítani, ahol hozzátudsz szólni, ahova írni tudsz az fölött rögtön van egy "A legérdekesebbek" felirat. Arra klikk, majd vagy "Legújabb", vagy "Az összes hozzászólás" opciót kijelölöd.
2020. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neeeem! Nem! Épp ez az, hogy nem ezért nem látszik! Hiszen amikor ilyet láttam, nekem is az volt az első, hogy átállítom az összes hozzászólásra... És akkor sem látszott!!!


Amikor először ilyet tapasztaltam, és kevés hozzászólást jelzett, kevés volt a hiány is, átállítottam összesre, akkor is semmi, azt gondoltam, hogy az az 1-2 illető közben meggondolta magát és törölte a hozzászólását, azért nálam már nem volt elérhető... De nem!


Azóta sokszor volt ilyen, és volt hogy pár nap után visszatértem ugyanoda, és még akkor is ott állt, hogy pl 3 hozzászólás, de csak 1 látszott az összesnél..., pont mint ahogy első alkalommal láttam!


Ezért gondolom, valahol beállítható, hogy a hozzászólásaimat ki lássa!!!???????????????????????????????????????????



Szerintetek?

Nem igaz, hogy más nem vett még észre ilyet!?!

2020. jan. 25. 21:40
 3/4 anonim válasza:
Ugyan ez a szitu itt is ! A tevékenység naplómban nem látszanak azok a hozzászólásaim melyeket más oldalakon írtam.
2020. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű az oldaladminisztrátor szabad idejében elrejteget bizonyos hozzászólásokat.
2020. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!