Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok mondani olyan helyet/bl...

Tudtok mondani olyan helyet/blogot/oldalt/stb. ahova lehet cikkeket beküldeni?

Figyelt kérdés
Imádok írni mindenféle témában, imádok utána járni dolgoknak, új információkat szerezni, tesztelni dolgokat és szeretnék cikkeket írni róluk és beküldeni. Mondanátok olyan helyeket ahol szívesen veszik ha cikkeket küldenek be hozzájuk. Azért nem akarok pl. saját blogot indítani mert nem egy témában szeretnék csak írni így nem lenne téma vagy műfajspecifikus a tartalom.

2020. jan. 26. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress rá a google-n, hogy kontributor-alapú blogok.


Léteznek ilyenek, de azért a jobbak erősen megszűrik, hogy mit engednek ki a nyilvánosság elé.

2020. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem írhatsz blogot is, akár több témában is, én is több témában írok..

Nem igazán raknak reklámba, csak mert jó a témád, a blog.hu is 40ezer körül rak ki egy napig az indexre, szoval, ez nem így működik ma, sajnos..viszont:


Némelyik nagy oldalnál szokott lenni blog fórum, ilyesmi, ritka, pl pár videójátékos magazinnál is van ilyen lehetőség,ezeket általában jelzik is, megtalálod, de olyan nem igazán lesz szerintem hogy beküldesz valamit pl a 444 hez, vagy az indexhez (csak példa), és leadják hogy


"milyen jó kis írásod született".


Magyarországon valahogy senki se szereti reklámozni a másikat, ha nagyon jó a témád, inkább átfogalmazva leírják, válaszra sem méltatva téged, ugyhogy inkább indíts blogot szerintem.


De persze ez is csak egy vélemény a sok közül! :)

2020. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!