Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hol tudom megnézni,...

Facebookon hol tudom megnézni, hogy egy ismerősöm milyen csoportoknak a tagja?

Figyelt kérdés
Vagy ezt sehogy sem tudom megnézni már? Régebben meg lehetett, de már senkiét sem látom.

2020. jan. 26. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy - adatvédelem.
2020. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A profilján a "névjegy adatainak megjelenítése" ott lefelegörgetve be kell, hogy adja milyen csoportok tagja, de csak azt fogja beadni ami nyílvános csoport, ami titkosított vagy zárt csoport, azt nem fogja beadni! Remélem tudtam segiteni!

Nekem is lenne facebookkal kapcsolatos kérdésem, ha esetleg valaki tudna segíteni, lent az alábbi linken.

Link: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

2020. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó. Köszi. A tevékenység naplóban szerintem utólagosan tudod állítani, hogy ne jelenjen meg a hírfolyamban!
2020. jan. 26. 17:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként sehogy sem lehet. 😃 régen még működött , ahogy ez előttem szóló írta, de már nem.
2020. jan. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!