Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy gmail fiókom és...

LadásKecske kérdése:

Van egy gmail fiókom és beszeretnék jelentkezni és azt írja, hogy ez a fiók nem található, de biztos vagyok benne, hogy létezik. Van valakinek valami tippje?

Figyelt kérdés
Ha csinálni szeretnék ezzel a flehasznáéónévvel egy e-mal címet akkor pedig azt írja, hogy létezik? Ha valaki tapasztalta ezt akkor kérem segítsen, mert fontos nekem ez a fiók!

2020. jan. 26. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy megszűnik egy fiók, de a címet nem osztják ki újra. Itt a GYK-n például, ha megszünteted a fiókodat, fél évig nem lehet ugyanazzal a címmel fiókot létrehozni.
2020. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. És ezt miért szüntetik meg? Esetleg nem lehet valahogyan visszahozni?
2020. jan. 26. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam aktív fióknál fordul elő az, hogy hülyéskedik a gmail egésze, és hatszor rákérdez olyasmire amit tud, de az ugynevezett technikusok inkompetensek hozzá. Vagy csak a logaritmus krepál be.
2020. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!