Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyibe kerül korlátlan...

Mennyibe kerül korlátlan mobilnet egész Európába?

Figyelt kérdés

Kamionozni készülök, és lehet időm nem lesz, de maga a tudat boldoggá tenne, hogy korlátlan netem lenne Sevillától Osloig, Oslotól Makóig. Tehát egész Európába ( Kaukázust kihagynám azért :)).


Röhögjetek ki, de dominos vagyok mióta megkaptam a szüleimtől a kártyát és a telekom alkalmazásba csak a 3.5 gigás maraton nevű szolgáltatást veszem igénybe.


Sok sorozatot és filmet nézek és videóhívást sem vetem meg.


Persze hűségidő nélkül. :)


Köszönöm.



2020. jan. 27. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az EU-n belül a hazai díjcsomagok használhatóak külön díj nélkül. Azon kívül viszont irreálisan és inkább megéri az adott országban sim kártyát venni, mint valami univerzális csomagot. Szóval ne szojk hozzá a tudarhoz, mert nem lesz amit akarsz.
2020. jan. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Derwer ***** válasza:
66%

Ha itthon korlátlan netet is veszel, az külföldön nem lesz az.

Ámbár az EUn belül már nem kell extra díjat fizetni az EUs országokból indított fogadott hívásokért, SMSért, adatforgalomért, fairuse policy az érvényes akkor is.


Nekem pl egy régi UPCs korlátlan netem van, ami magyarországon korlátlan 128kb/sec mellet. Külföldön (EUs országban!) pedig 6,4GB sebesség korlát nélkül.

2020. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
mar hogy ne lenne? Utolso te boszme gyerek... Vodafone Red Infiniti korlatlan magyarorszagon es egesz euban is. Sot, angliaban, svajcban is. Akkor mirol beszelsz? En is ezt hasznalom evek ota, fix havi 16k. De a reszleteket ugyis elmondjak a vodafone al
2020. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as jól írja. [link]
2020. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahh, ez 2 év hűség idős. Egyébként menő. Csak én még magamhoz sem vagyok hűséges, nem,hogy céghez.
2020. jan. 27. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Készülék nélkül egy év hűségidő... Jobbat úgysem fogsz találni. Meg olyat se nagyon ahol nincs hűségidő. Esetleg a kamionosnet.eu jöhet még szóba. De az kevesebbet nyújt. 50gb net euban. Svájcban nem lehet használni. (alapáron legalábbis)

"Havi díja a csomagnak 6617Ft, ezen díj tartalmaz 80 perc bármely belföldi irányba, és 80 perc telenor irányba lévő beszélgetést is."

Plusz van korlátlan belföldi mobilnetes kártyájuk is. 3882ft/hó. Ezek tavalyi árak, lehet változtak, írni kell nekik és küldenek tájékoztatást.

2020. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!