Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyek azok a hirdetési...

Melyek azok a hirdetési oldalak, ahol érdemes hirdetni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen terméket, milyen célközönségnek, milyen országban/területen, stb...


Van sokféle általános apróhirdetési oldal (Jófogás, Maxapró, Startapró, Irányár,...), vannak specifikus hirdetési oldalak (Hardverapró, Használtautó, Agroinform, Babaapró,..), vannak árverési portálok (eBay, Vatera,..), a Facebooknak is van piactere - sok megoldás létezik.

2020. jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket. Minden érdekelne amit legalább egyvalaki

jonak tart.

2020. jan. 28. 01:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi lenne az eladni kívánt tárgy/szolgáltatás. Én a hardveraprót használom évek óta számítógépes kacatok vásárlására, de már adtam is el ott. Teljesen jól működik.
2020. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hadrver jellegu dolgok is szobajönnek, igy a hardveraprot is köszönöm, ugyanakkor összességében minden témában érdekel, ami legális. Egyedul azt nem szeretném, hogy valami halott oldalra töltögetem fel a hirdetéseimet amit aztán alig olvas valaki, esetleg senki, lényegében ez a szempont csak a kérdésben.
2020. jan. 28. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Hardverapró, Jofogás, legtöbben meg szerintem a Facebook marketplace-t, vagy zárt facebook csoportokat nézik
2020. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!