Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ingyenes hirdetési oldalon...

Ingyenes hirdetési oldalon regisztráltam, majd küldték a magas számlát, mi a teendő, fizessem ki vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés
ingatlanbazáron, 30 napig ingyenes hirdetés majd a 31.naptól fizetőssé válik de azt mondják nekem kellett volna lemondani+hogy figyelmeztettek előtte..., így most már csak akkor törlik ha kifizetem a több tízezres tartozást, amit most nyögtek be...mit érdemes csinálni ilyen esetben? fizetni vagy nem? vagy valami tapasztalat, ötlet. címet,nevet,telefonszámot,emailt tudnak..ennyi! ha valaki volt már hasonló estben....? azt se tudom mi van ha fizetek ls megint küldenek vmi összeget arra sincs garancia hogy törlik a hirdetést nem ?
2012. márc. 19. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
szardle..ha nincs szerződés bizonyitsák h te csináltad..akkor van gáz h ha felraktad személyid képét v vmi hasonlót..
2012. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Ingyenes hirdetési oldalon regisztráltam"


És itt el is fogadtad a szerződési feltételeket.

2012. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!