Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok facebook megosztá...

Hogyan tudok facebook megosztás láthatóságánál olyan kivételt törölni, aki már nem ismerősöm?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt jártam egy sráccal, akinek az édesanyja folyton azt figyelte, hogy én miket osztok meg facebookon, ezért a bejegyzések megosztásakor anno létrehoztam egy, kivételt a láthatóságnál. (Tudjátok, ahol ott van, hogy "csak én", "ismerősök", "ismerősök ismerősei", "mindenki", "ismerősök kivéve...")

Nem sokkal később szakítottunk, így őt és az édesanyját is töröltem az ismerőseim közül.


Azóta évek teltek el, de ha meg akarok osztani valamit facebookon, ma is mindig találkozom az édesanyja névével, hogy " ismerősök,kivéve XYné". Mind mobil app-ban, mind mobil böngészőben, mind asztali gépen. És ez egy kicsit irritál.


Próbáltam törölni, de ahhoz újra fel kellene vennem az ismerősök közé, ami ugye nem opció. A facebook gyik-ben nem találtam segítségét.


Már írtam ezügyben a facebook supportnak magyarul és angolul, print screennel illusztrálva kb fél éve, de eddig nem reagáltak.


Van valami ötletetek? Regisztráljak új profilt?



2020. jan. 28. 09:03
 1/1 anonim válasza:
Én jelenleg olyat se tudok aki az ismerősöm.
2021. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!