Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Több mint 25 napja levagyok...

Több mint 25 napja levagyok tiltva a facebookon, már beküldtem az okmányt. Azóta se kép se hang. Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

25 napja levagyok tiltva, 25 nappal ezelőtt küldtem be az okmányt, és azóta sem kaptam választ.


Előzmények: "Gyanús tevékenységet észleltünk a profilodban, ezért biztonsági okokból kijelenkeztetünk,,


Később kérte a facebook hogy töltsek fel egy képet magamról. Ez meg is történt....


Később meg már azaz üzenet fogadott hogy: ,,fiókodat letiltottuk, további információkért, vagy ha úgy gondolod a fiókod tévedésből került letiltásra, keresd fel a sugó oldalunkat.


Na most felkerestem, be is küldtem az okmányt egy űrlap segítségével, de 25 napja semmi. Se válasz, semmi változás. Valaki valami ötlete?


Újat nem akarok csinálni!


Normális válaszokat.



2020. jan. 29. 18:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt még leírnám hogy nem csináltam semmit sem, soha nem posztoltam.
2020. jan. 29. 18:49
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám.


Követem az oldalt.

2020. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Facebooknak gyakorlatilag nincs ügyfélszolgálata. Maga az oldal pedig egyre inkább tele van buggal, a random kitiltások is emiatt lehetnek. Tisztában vannak a kvázi monopolhelyzetükkel, így egyre jobban eligénytelenednek.
2020. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van esélyem még vissza kapni?
2020. jan. 29. 19:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne a dolog, mert én is így jártam.


Nekem 3 hete van letiltva.

2020. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szemét bagázs! Nekem december 10 óta nem válaszolnak semmit, állítólag megsértettem a "közösségi alapelveket" ami nem igaz, duma, ezzel le tiltottak! Semmi kommunikáció, annyit se válaszolnak igen vagy nem.

Az a felháborító hogy rengeteg valóban kamu profil ott, van ami bezzeg nem zavarja őket. Felejtsd el szerintem, én is így tettem. Ha nagyon muszáj csinálj másik profilt.

2020. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó 27 napja semmi.....



Nem tudom elfelejteni, mert a facebookkal volt össze kötve weboldalak, pénzügyi appok ami által így nem tudok hozzáférni, és 64.000 forintom oda.....


Nem függtem a facétól (ritkán használtam) csak azért volt mert ezzel tudtam belépni.



(Én vagyok a kérdés kiírója)

2020. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ismerősöm üzleti oldalát is letiltották, úgynevezett "Unpublished" állapotban van, nem látja senki rajta kívül ( tehát az oldal kezelőjén kívül) , ellenvetéssel élt a döntés ellen , NEKI SE válaszolnak hónapok óta, nyugi. Pedig ő még nem kevés pénzt is fizetett a Facebooknak az üzleti hirdetésekért. Kalap kabát.

Kapcsolatfelvétel lehetetlen velük ha sikerül is egy robottal írsz aki ugyan azt a sablon szöveget küldi vissza

2020. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sőt még rengeteg keresés után talált pár kapcsolatfelvételi űrlapot is, amin keresztül lehet üzenni a Facebooknak. Több mint egy

Óráig fogalmazott angol levelet hogy biztos ami biztos angolul megértik majd. Elküldte. Nem kapott semmilyen visszajelzést hónapok óta. Egyik megoldás sem működik.

2020. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én, és az ismerőseim között is ugyanezeket tapasztalom. Az a baj hogy maximum egy robot válaszol ha ilyen kapcsolatfelvételi űrlapot beküldesz, már ha válaszol egyáltalán...
2020. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!