Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Több mint 25 napja levagyok...

Több mint 25 napja levagyok tiltva a facebookon, már beküldtem az okmányt. Azóta se kép se hang. Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

25 napja levagyok tiltva, 25 nappal ezelőtt küldtem be az okmányt, és azóta sem kaptam választ.


Előzmények: "Gyanús tevékenységet észleltünk a profilodban, ezért biztonsági okokból kijelenkeztetünk,,


Később kérte a facebook hogy töltsek fel egy képet magamról. Ez meg is történt....


Később meg már azaz üzenet fogadott hogy: ,,fiókodat letiltottuk, további információkért, vagy ha úgy gondolod a fiókod tévedésből került letiltásra, keresd fel a sugó oldalunkat.


Na most felkerestem, be is küldtem az okmányt egy űrlap segítségével, de 25 napja semmi. Se válasz, semmi változás. Valaki valami ötlete?


Újat nem akarok csinálni!


Normális válaszokat.



2020. jan. 29. 18:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na az szép, akkor már vissza se kapom?


A durva az hogy nem csináltam semmit, ezért sem értem miért tiltottak le.

2020. febr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!