Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg tudom változtatni?

Meg tudom változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Van egy gmailos emailom, minden hozzá van kapcsolva, mindenhova ez van megadva, viszont elég régi cím, ezáltal nem épp "felnőttes" a neve.

Nem tudom megvaltoztatni, igaz? Csak ha újat készítek. Az viszont nem is meló, gondolom. :/

Valakinek tipp esetleg?

Köszi


2020. jan. 30. 22:24
 1/5 fukapapa27 ***** válasza:
46%
Új E-Mail cím készítése kb. 5-10 percet tart!
2020. jan. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszont most már kell hozzá telefon is! Gmail-nél arra fognak küldeni SMS-t. De asszem van olyan opció is, hogy felhívnak és úgy mondják be a kódot. Én pár hónapja amiatt nem tudtam emiatt email címet csinálni, mert se mobilom, se itthoni vezetékesem nem volt.
2020. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fukapapa27 ***** válasza:
70%
Ezt meglepően hallom, nem is tudtam róla pedig én kb. max 1 hónapja csináltam újat és semmi ilyen nem volt de lehet!
2020. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem most az SMS-eimet, kicsit már régebben csináltam mint amire emlékeztem, október végén. Akkor azóta meg már nem kell? Érdekes. (Egy azonosító kódot küldtek el, amit be kellett írni a gépen.)
2020. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz csinálni újat és hozzá tudod csatolni a meglévőhöz úgy, hogy megadod, melyik legyen az elsődleges. Így a régire érkező leveleket is megkapod és mindent tudsz használni továbbra is.

Tudom, mert a feleségem a névváltoztatás után új emailt csinált és így működik.

2020. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!