Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet ingyen, könnyen és...

Hol lehet ingyen, könnyen és biztonságosan weboldalt készíteni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy megpróbálok csinálni egy weboldalt, szórakozás/tatás céljával. De melyik weblapkészítőt válasszam? Egy kicsit félek, hogy elkészítek egy ilyen oldalt, és baj lesz, aztán fizetnem kell.

Vagy inkább bele se vágjak?


2010. júl. 23. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én először HTML-kódokkal próbálkoztam, aztán rájöttem, hogy nem elég ehhez a tudásom, ráadásul nem tudom, hogy kell feltölteni, ezen felül az első héten megfertőzhetik, miután feltörték.


Végül a Mindenkilapján regisztráltam.

2010. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Regisztrálj egy ingyenes webtárhelyen:

[link]

(ezekhez általában van domain is, pl lapodneve.freeweb.hu, vagy lapodneve.dy.hu...), majd készítsd el az oldalad, és töltsd fel ftp-vel (pl Total Commander-el Windows-on).

A készítéshez azt ajánlom, inkább ahelyett, hogy szerkesztőket használsz, csináld meg HTML-ben, ugyanis ekkor lesz igazi szabadságod az oldalkészítés terén, a HTML-hez pedig rengeteg leírás van, és nem túl bonyolult. (a főoldal index.html nevet kapja).

Használd Windows esetén a Notepad vagy Notepad++ nevű programot.

Ha mindenképp szerkesztő kell:

[link]

2010. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyugodtan be lehet amúgy illeszteni letöltőlinkeket is, igaz?
2010. júl. 24. 08:38
 4/4 A kérdező kommentje:
És jó választásnak bizonyult a mindenkilapja?
2010. júl. 24. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!