Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7 professzional van...

A Windows 7 professzional van fenn a gépemen ezt hogyan lehet leformázni úgyértem az egész gépet ja és honnan tölthetem le ingyen és biztonságosan?

Figyelt kérdés
És ha kérhetem akkor valaki leírná,hogy hogyan kell föltelepíteni a Windows 7 Professzional-t és ezt elküldené nekem az e-mail címemre?
2010. okt. 24. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Hát, nemértem mért kell belevágnod amikor azt sem tudod mi után mi van. A Win7et nemtalálodmeg ingyen, csak torrentben. Formázni egy progival lehet, ami nagyonnemjut az eszembe, de holnap leírom délután. Am mért kérdezed hogykell felrakni, amikor már fentvan?
2010. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arról van szó hogy az egész gépemet le akarom formázni de a D:Helyi Lemezemen olyan dolgok vannak amiket nem akarok elveszíteni legalább Kb: 40-50 Gb film,akkor zenék,programok stb.És nemtom hova kimenteni őket mert én még sose formáztam gépet és nemtom hogy mit kell csinálni aahoz hogy megmaradjon a C és D helyi lemezek tartalma.
2010. okt. 24. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak a C: t kell formázni és telepiteni a win 7 et

A D: vel meg nem kell törödni


mert ha azt is formázod elveszik minden :(

A legcélszerübb ha elösször letöltöd a win 7 est és utánna álsz neki

:)

2010. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

:) :)

2010. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De honnan szedjek le windows 7-et
2010. okt. 24. 23:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik torrent oldalról.

Magyar torrent oldalakon van Magyar win7

Külföldi torrent oldalakon van Angol win7


Pl: ***** (ezek nem Magyarok)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!