Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router minőségi, legújabb...

Router minőségi, legújabb szabványt ismerő, USB-s 20000 körüli árért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan router-t, amely gigabites, ismeri a 802.11AC (vagy újabb) szabványt, kétsávos, 5 GHz-t is támogatja, rendelkezik USB porttal, tud fájlokat megosztani a csatlakoztatott merevlemezen.

Jó lenne, ha elég hosszú garanciális idő lenne rá.

Kicsit tartok a router-vásárlástól, a jelenlegi, ami megvan, igaz régi darab, de 12 éve megy. Pár éve vettem egy RT-N56U router-t, a 2.4 GHz-s sáv hirtelen elszállt, természetesen pontosan a garanciális idő letelte után pár nappal.



2020. febr. 21. 18:21
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Manapság semmit nem örök életre terveznek. A 20 ezres SOHO kategóriát meg főleg, nem. Nyilván amit meg bírja, annak borsosan megkérik az árát.

Amúgy nem biztos, hogy kuka, lehet egy Custom firmware -től életre kelne.

[link]


Jelen körülmények között is Asus -t tudok ajánlani.

ASUS RT-AC58U , mindent tud amit írtál. A 4 magos CPU 128 MB RAM miatt elég gyors is, a kategóriájához képest. Ez is okosítható. 3 év garival 24 ezer körül beszerezhető.

2020. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a router-ajánlást.

Azon a router-en nem segített az a firmware sem, azt rögtön kipróbáltam. Nem emlékszem hogy DDWrt-t lehetett -e rá tenni és hogy azzal is próbáltam -e.

2020. márc. 1. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!