Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on le lehet tiltani,...

Youtube-on le lehet tiltani, hogy kérdezgeti szeretném még nézni a videót?

Figyelt kérdés
Konkrétan hülyét kapok tőle!nem azért indítottam el,hogy ne nézzem!!ezzel az erővel minden előfizető megkérdezhetné,hogy befizessük-e a számlát!!tehát,ha korlátlan az előfizetés,akkor jogos elvárás sztem,hogy a szolgáltatás is legyen az!!!
2020. febr. 22. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Azért kérdezi, mert nem nyúlsz a géphez, akkor hiheti azt, hogy közben elmentél, elaludtál, stb. Ha egy picit megpöccinted a patkányt, nem fog zaklatni.
2020. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csakhogy engem k@rv@ra nem érdekel,hogy ők mit hisznek!ha kifizetem a számlát,hadd aluddjak már rajta ha úgy adódik...vagy másról ne is beszéljünk...akkor is az egeret bökjem,hogy ők spóroljanak...áááááá
2020. febr. 22. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Te a szolgáltatódnak a sávszélességért fizetsz. Ők szintén fizetnek ezért, jóval többet mint te, mert nekik több millió usert kell kiszolgálni egyszerre. Szóval logikus, hogy aki vélhetően nem nézi, ott leállítják a lejátszást, hogy a sávszélesség amiért ők fizetnek az aktív felhasználókhoz menjen.
2020. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"ha kifizetem a számlát,hadd aluddjak már rajta ha úgy adódik...vagy másról ne is beszéljünk...akkor is az egeret bökjem,hogy ők spóroljanak...áááááá"



És a youtubenak kifizettél milyen számlát fizettél ki?


Ha úgy nézel egy videót, hogy nem vagy ott, akkor számára nem vagy annyira értékes reklámhordozó (mert az általad nézettnek vélt de valójában nem nézett reklámoknál rosszabb a visszajelzés, mint a más által valóban nézetteket).


Ha fizettél volna a youtubenak (van ilyen szolgáltatás: youtube premium), akkor nem lenne ilyen gondod.

2020. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!